Agri Grupi Energia OÜ on Eesti kapitalil põhinev äriühing, mis tegutseb alates 2010 aastast.  Eestis ja Põhjamaades tuntakse meid kaubamärgi NORDIC PELLETS järgi. Meie klientideks on nii eratarbijad kui ka ettevõtted üle kogu Eesti.

 

Pakume oma toodet väikepakendis, suurkottides (big-bag) ja ka puhurautoga puistes.  Meil on üle poole tuhande rahuloleva kodu- ja korporatiivkliendi.

Pelletid on 6 mm ja 8 mm diameetriga, valmistatud puhtast ning kuivast kuuse- ja männipuu höövellaastust, ilma lisandeid kasutamata. Kvaliteedilt vastavad meie puidugraanulid Premium kvaliteedistandardile.

 

Meie pelletid on kõrge kütteväärtusega (vähemalt 19,10 MJ/kg, kuivaine alumine kütteväärtus), ilusat heledat värvi, kõrge dünaamilise tihedusega (pudisevad vähe), põlevad väga puhtalt jättes vähe tuhka (maksimaalselt 0,5 %)  ei tekita shlakki ega tahma. 

Ettevõtte eesmärgiks on toota ja tarnida oma klientidele kõrgekvaliteedilist toodet mõistliku hinnaga, sobivas pakendis ja hea teenindusega.

Soovime anda oma meeskonnaga panuse energiasäästlikkusse, elukeskkonna parendamisse ja rohelise mõtlemise arengusse Eestis.

Toome tellitud tooted teile kohale teile sobival ajal, hädajuhul ka nädalavahetusel.

Webmaster

Uniik Kujundus 2017
www.uniik.ee

Agri Grupi Energia OÜ

Sõpruse pst 250-109, Tallinn, Harju maakond, 13421

www.nordicpellets.ee